برای خرید دوره ویدیوی آموزش کامل وردپرس کلیک کنید

دیجیتال مارکتینگ

در اینجا با اصلی ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ریسماندر حوزه دیجیتال آشنا می شوید. لازم به ذکر است برخی از کسب و کارها و سازمان ها نیاز به ارائه خدمات VIP و خاص دارند که در لیست خدمات گنجانده نشده و می بایست از طریق فرم مشاوره رایگان اقدام نمایید.

پرطرفدارترین خدمات من

خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها

طراحی وب‌سایت اختصاصی با وردپرس

طراحی وب سایت با UI اختصاصی باعث می‌شود مقر فعالیت دیجیتال شما بی‌همتا و به‌روز باشد. با دریافت این سرویس شما بدون دغدغه کسب و کار آنلاین خود را از من دریافت خواهید کرد.

سایت آماده و ارزان فروشگاهی وردپرس

سایت‌های آماده یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها برای کسب و کارهای با محدودیت بودجه می‌باشد که معمولاً به شکست آن کسب و کار در فضای دیجیتال منجر می‌شود. اما من برای شما سایت آماده‌ای آماده کرده‌ام تا شما انتخاب کنید و فعالیت‌تان را شروع کنید.

سئو سایت شرکتی و فروشگاهی

سئو همیشه برای شرکت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین یکی از جذاب‌ترین کانال‌های جذب مخاطب جدید می‌باشد. من برای شما با یک استراتژی اصولی در یک مدت زمان مشخص شما را به این خواسته مهم‌تان می‌رسانم.

پشتیبانی وب سایت وردپرسی

وردپرس به دلیل ماهیت به‌روز بودن و بهره‌مندی از توسعه‌دهندگان مختلف از سرتاسر دنیا احتمال دارد مانند هر سیستم دیگری با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به عیب‌یابی و برطرف کردن آن دارد

مدیریت و بهینه سازی گوگل ادز

تبلیغات در گوگل به دلیل زودبازده بودن و بازگشت سرمایه سریع به کسب و کارها پیشنهاد می‌گردد. اما اگر این تبلیغات به درستی انجام نشود، به جز ضرر چیزی عایدتان نخواهد شد. من کمپین‌های گوگل ادز شما را بهینه می کنم تا نه تنها بازدهی خوبی داشته باشید، بلکه با هزینه کمتر کلیک بیشتری دریافت کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

قطعا حضور در این دنیای پر رنگ و لعاب دیجیتال مارکتینگ نیازمند راهنمایی یک فرد آشنا با تمامی جنبه‌های آن می باشد. من با مشاوره به شما کمک می‌کنم نه تنها تبلیغات زرد و دروغین باعث اتلاف سرمایه‌تان نشود، بلکه با هزینه‌ای به صرفه به اهداف‌تان دست پیدا کنید.

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet

What They Say About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

درخواست خدمات کلی دیجیتال مارکتینگ

می‌خواهید کسب و کار آنلاین‌تان را شروع کنید و نیاز به یک نقشه راه دارید؟ من در کنار شما هستم.