برای خرید دوره ویدیوی آموزش کامل وردپرس کلیک کنید

درباره من

من از سال ۱۳۸۵ مشغول به‌کار هستم و از سال ۱۳۹۲ با راه‌اندازی اولین کسب و کار استارتاپی‌ام بصورت رسمی وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ و مباحث مرتبط با اون شدم. و در این چند سال تونستم به بیش از ۲۰۰ کسب و کار از روش‌های مختلف شامل مشاوره دیجیتال مارکتینگ، انجام پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ و ایده‌پردازی راهکارهای افزایش فروش از طریق جذب مخاطب از کانال‌‌های بهینه شده کمک کنم و در کنار آن به بیش از ۱۴۰۰ دانشجو مباحث دیجیتال مارکتینگ و وردپرس را آموزش بدم.

از سال ۱۳۹۷ متوجه خلأ موجود بین واحدهای «فروش و بازاریابی» و واحدهای «دیجیتال مارکتینگ» یا «تبلیغات» در کسب و کارها شدم و دلیل این موضوع رو توی نبود استراتژی مشخص که ارزش دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها رو نمایان کنه و از طرفی هم بتونه خواسته‌های تیم فروش رو برآورده کنه پیدا کردم. برای تحقیق بیشتر و داشتن دستاوردهای مرتبط و آکادمیک وارد رشته دانشگاهی MBA با گرایش استراتژی شدم تا بتونم توی این زمینه هم چالش‌های مختلفی رو تجربه کنم و در کنار اون راه‌های رشد ارزش مالی یک سازمان و دستیابی به اهداف از طریق کانال‌های گزینش شده رو گسترش بدم. 

تخصص‌های من

٪0
دیجیتال مارکتینگ
٪0
استراتژی مارکتینگ
٪0
توسعه کسب و کار
٪0
راه‌اندازی استارتاپ

من هزینه‌های رشد کسب و کار شما را کاهش می دهم

من در همه زمینه‌ها به شما کمک می‌کنم با انجام هزینه درست در محل مناسب بهره‌وری فعالیت‌های بازاریابی را به حداکثر برسانید و از اتلاف بودجه و زمان جلوگیری کنید.

از نگاه آمار و ارقام با هم صحبت کنیم!

از هرچه بگذریم، سخن گفتن با اطلاعات و آمار بهتر از هرچیزی می‌تواند راهگشای تصمیم‌گیری ما باشد. 

0 +

ساعت
تدریس دیجیتال مارکتینگ

0 +

نفر
دانش‌آموخته

0 +

پروژه موفق
طراحی وب‌سایت

0 +

پروژه موفق
سئو

0 +

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
برای کسب و کارها

0 +

خدمات ۳۶۰ درجه
دیجیتال مارکتینگ

0 %

میانگین افزایش فروش
کسب و کارها با دریافت خدمات

0 %

میانگین رضایت مشتریان
خدمات دیجیتال مارکتینگ

همکاری با سازمان‌ها

من تجربه کار در شرکت‌های مختلفی را داشته‌ام و دغدغه‌های شرکت‌ها و سازمان‌های با اندازه‌های متوسط و بزرگ را به خوبی درک کرده‌ام. یکی از موارد چالش برانگیز در این سازمان‌ها توجیه هیئت مدیره / مدیرعامل در به صرفه بودن تبلیغات دیجیتال است که همیشه چالش دیجیتال مارکترهای جوان بوده و خواهد بود! 
من برای همه این چالش‌ها راهکار ساخته‌ام.

خدمات تخصصی وردپرس

برای هر سایتی یک راهکار جامع داریم

پشتیبانی وب سایت وردپرسی

پشتیبانی وب‌سایت های شرکتی و فروشگاهی وردپرسی یکی از پرچالش‌ترین مسائل صاحبان کسب و کار می باشد که ما با کمترین هزینه آن را رفع کرده ایم!

افزایش سرعت سایت وردپرسی

سرعت وب‌سایت معمولاً به عوامل مختلفی مرتبط است و وقتی وب سایت شما توسط وردپرس پیاده‌سازی شده باشد، به دلیل وجود پلاگین‌های مختلف این مهم پیچیده‌تر هم می‌شود

افزایش امنیت وردپرس

امنیت در تمامی سیستم‌ها دغدغه اصلی صاحبان کسب و کار است و در کسب و کارهای مبتنی بر وردپرس جزو واجبات! به دلیل محبوبیت وردپرس همواره خطرات زیادی نیز صاحبان وب‌سایت ها را تهدید می‌کند.

رفع اشکالات سایت وردپرسی

وردپرس به دلیل ماهیت به‌روز بودن و بهره‌مندی از توسعه‌دهندگان مختلف از سرتاسر دنیا احتمال دارد مانند هر سیستم دیگری با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به عیب‌یابی و برطرف کردن آن دارد

پیاده سازی مسیر مشتری در وردپرس

یکی از مواردی که مستقیما به بازاریابی و فروش یک کسب و کار وابسته است، پیاده‌سازی صحیح مسیر مشتری می‌باشد که اکثرا در وب‌سایت‌های وردپرسی با قالب آماده رعایت نمی شود و باعث ضرر بیشتر کسب و کار می گردد

مشاوره توسعه سایت‌های وردپرسی

بهره مندی از وردپرس را همانند استفاده از یک سیستم معماری به‌روز و پیچیده درنظر بگیرید که نیازمند این است که هرکدام از اجزا در جای صحیح خود و در بهینه‌ترین حالت خود استفاده شوند تا باعث پیشرفت حداکثری کسب و کار شما گردند. در این مسیر شما قطعا نیاز به راهنمایی و مشاوره خواهید داشت.

درخواست خدمات کلی دیجیتال مارکتینگ

می‌خواهید کسب و کار آنلاین‌تان را شروع کنید و نیاز به یک نقشه راه دارید؟ من در کنار شما هستم.